Delegiranje

Delegiranje za 1. ŽNL, 2. ŽNL i 3. ŽNL možete vidjeti klikom na pojedinu ligu a delegiranje za lige mladeži i veterana možete vidjeti ovdje.

Obavijest klubovima

Obavještavamo sve klubove s područja NS Kutina da su dužni ispuniti i ovjeriti obrazac za promjenu sustava natjecanja 2. ŽNL za sezonu 2018./2018. te iste dostaviti u NS Kutina najkasnije do petka 24. ožujka 2017. Obrazac je dostavljen u klubove a isti možete vidjeti i ovdje.

Obavijest trenerima

Obavještavamo trenere da će se završni dio formalizacije za trenera C održati na Gradskom stadionu u Kutini u četvrtak 23. ožujka 2017. s početkom  u 18,00 sati. Spisak trenera koji se moraju odazvati možete vidjeti ovdje.

Delegiranje

Delegiranje za 1. ŽNL, 2. ŽNL i 3. ŽNL možete vidjeti klikom na pojedinu ligu.

Delegiranje 1. kola Kupa

Delegiranje za 1. kolo Kupa možete vidjeti ovdje.

Obavijest trenerima

Obavještavamo trenere da će se drugo predavanje održati 06.03.2017. (ponedjeljak) s početkom u 20,00 u VPŠ Libertas (Sportski centar). Također obavještavamo trenere da na našoj web stranici u kategoriji DOKUMETNI možete naći "Plan i pragram rada škole nogometa NK HAŠK" o čemu je bilo riječi na prvom predavanju.

Obavijest klubovima - mladež

Obavještavamo sve klubove koji imaju selekcije mladeži u ligama koje vodi NS Kutina da su napravljene propozicije natjecanja koje možete vidjeti na našoj stranici u kategoriji DOKUMENTI.

Stranica 1 od 11

Raspored i rezultati

               Kolo 19.  25./26.03.2017 

Radoboj Moslavina 1 - 2  
Zagreb II Libertas 2 - 0
Sava Strmec Gradići  0 - 3
Savski Marof Dinamo OO  4 - 2
Polet Špansko  2 - 3
Karlovac 1919 Ponikve 1 -0
Mladost Z Udarnik  2 - 2
Gaj Mače Zelina  0 - 1

        

   Kolo 19.  25./26.03.2017  15:00/16:00

Voloder Metalac 0 - 0 
BSK Sokol  4 - 0
Banovac Sokol L 2 - 0
Radnik TŠK 1932  0 - 0
Topusko Zrinski 2 - 0
Frankopan Mladost  0 - 1
Lekenik Sloga 2 - 2
Šartovac Moslavac  2 - 3

        

  Kolo 16.  25/26.03.2017  15:00 /16:00

Jasenovac Podovi   0 -  8
Vatrogasac Sunjski  5 - 2
Metalac Sloga  8 - 0
Lokomotiva Stari Grad  10 - 2
Dinamo O Pešćenica  0 - 0
Una Mladost Slavonac  0 - 2
Zeleni Brijeg Croatia  4 - 0

      

        

 

   Kolo 15.   25./26.03.2017    15,00/16,00

Sloga P Dinamo KT  2 -  3
Strijelac Garić  2 - 2
Mladost GG Selište  3 - 0
Moslavina DG Ekonomik  3 - 1
Matija Gubec Jelengrad  0 - 7
Mladost R Naftaplin  6 - 2

    

 

Kolo 10.      26.03.2017

Lokomotiva Vatrogasac 1 - 3
Moslavac Mladost R 8 - 1
Sokol Šartovac  odg
Jelengrad Mladost GG 2 - 2
 
 
 
 
 
 
 Utakmica Sokol - Šartovac igra se
31.03.  u 17,00 sati

   

 
    LIGA A 
     Kolo 1.        26.03.2017
 Moslavina Metalac 2 - 0
Sokol L Mladost GG 9 - 0
Voloder Šartovac  3 - 4

   

         
     LIGA B
     Kolo 1.        26.03.2017
Vatrogasac Mladost R 14 - 1
Lokomotiva Dinamo O 5 - 0
Garić Jelengrad  5 - 1

 
 
 

Kolo 12.     25./26.03.2017

Dinamo O Mladost R odg
Lokomotiva Metalac 2 - 5
Moslavina Šartovac  12 - 0
Voloder Mladost GG 5 - 0
Sokol L Moslavac 5 - 0

      

 

   

Kolo 12.     27.03.2017  16:30  sati

Branitelj Dinamo O -
Lokomotiva Mladost R  
Milka Trnina Voloder  
Sokol L Stari Grad  
Moslavina Slavonac 18:00