Obavijest klubovima - mladež

Obavještavamo sve klubove koji imaju selekcije mladeži u ligama koje vodi NS Kutina da su napravljene propozicije natjecanja koje možete vidjeti na našoj stranici u kategoriji DOKUMENTI.

Obavijest trenerima

Obavještavamo sve trenere na području NS Kutina da je Zbor nogometnih trenera NS Kutina organizirao seminar za nogometne trenere koji se sastoji od četiri predavanja (dva teoretska i dva praktična) koje će voditi Ratko Ninković. Prvo predavanje je 27. veljače (ponedjeljak) s početkom u 18,00 u Sportskom centru Kutina (učionica br. 3 - VPŠ Libertas (na katu)). Seminar je za sve polaznike besplatan ali i obavezan budući da će samo polaznici seminara moći dobiti licencu za vođenje momčadi na području NS Kutina.

Glasnik br. 1

Obavještavamo Vas da je objavljen Glasnik br. 1 u kome se nalaze rasporedi proljetnog dijela prvenstva za seniore i veterane, raspored Kup utakmica kao i niz korisnih informacija vezanih uz natjecanja.

Čestitka

Čestitka 2017 2

Božićni domjenak ZNS NS Kutina

Zbor nogometnih sudaca NS Kutina su u petak 16. prosinca u Pučkom domu u Radićevoj ulici organizirali tradicionalni božićni domjenak. Tom prigodom su podijelili članovima zbora nove trenirke koje su nabavili u suradnji s NS Kutina.

Suci domjenak resize

Delegiranje

Delegiranje za 1. ŽNL, 2. ŽNL i 3. ŽNL možete vidjeti klikom na pojedinu ligu.

Poziv za zvanje sudac-pripravnik

Zbor nogometnih sudaca NS Kutina tijekom studenoga organizirat će Tečaj za zvanje nogometni sudac-pripravnik. Svi zainteresirani se mogu javiti predsjedniku ZNS NS Kutina Ivanu Valešiću (mob. 099/6903-344) ili tajniku ZNS NS Kutina Zlatku Pavličiću (mob. 091/7642-764). Tekst poziva možete vidjeti ovdje.

Stranica 1 od 11

Raspored i rezultati

               Kolo 15.  19./20.11.2016  

SavaStrmec Moslavina  4 -  0
Zagreb II Savski Marof 2 - 2
Radoboj Polet  1 - 4
Libertas Karlovac 1919  1 - 0
Gradići Mladost Z 2 - 1
Dinamo OO Gaj Mače  0 - 2
Špansko Zelina 4 - 2
Ponokve Udarnik 0 - 2

        

          Kolo 13.  19./20.11.2016  13:30

Radnik Metalac 2  - 1
Banovac Topusko 3 - 1
BSK Frankopan  7 - 1
Voloder Lekenik  2 - 5
Sokol R Šartovac  3 - 1
Sokol L Moslavac 2 - 2
TŠK 1932 Sloga  4 - 3
Zrinski Mladost  1 - 2

       

                 Kolo 13.  19./20.11.2016  13:30

Slavonac Jasenovac 2 - 3 
Croatia Pešćenica  3 - 1
Zeleni Brijeg Stari Grad  6 - 1
Una Mladost Sloga 2 - 2
Dinamo O Sunjski  2 - 2
Lokomotiva Podovi  0 - 1
Metalac Vatrogasac  1 - 6

      

           Tablica - jesen 
 
1
Vatrogasac
13
12
1
0
54
6
37
2
Podovi
13
10
1
2
54
17
31
3
Metalac
13
8
2
3
34
23
26
4
Pešćenica
13
7
1
5
35
30
22
5
Stari Grad
13
6
2
5
25
29
20
6
Sunjski
13
6
1
6
30
34
19
7
Dinamo (O)
13
5
3
5
33
28
18
8
Croatia
13
5
2
6
24
29
17
9
Zeleni Brijeg
(-1)
13
5
2
6
25
26
16
10
Una-Mladost
13
4
3
6
13
21
15
11
Lokomotiva
13
5
0
8
25
34
15
12
Jasenovac
(-1)
13
5
1
7
16
35
15
13
Slavonac
13
3
0
10
26
27
9
14
Sloga
13
0
1
12
13
68
1

   

   Kolo 13. (20.11.2016)  13,30 sati

Dinamo J Dinamo KT 2 - 6 
Sloga P Strijelac  1 - 5
Garić Moslavina DG  1 - 5
Selište Matija Gubec  0 - 13
Ekonomik Mladost R  1 - 7
Jelengrad
Naftplin  6 - 1

    

 

          Tablica - jesen
 
1
Jelengrad
12
10
1
1
44
8
36
31
2
Mladost (R)
12
10
0
2
59
13
46
30
3
Mladost (GG)
12
9
1
2
36
19
17
28
4
Strijelac
12
8
0
4
39
29
10
24
5
Naftaplin
12
7
1
4
31
17
14
22
6
Dinamo (KT)
12
7
0
5
39
34
5
21
7
Matija Gubec
12
5
0
7
47
41
6
15
8
Ekonomik
12
5
0
7
18
36
-18
15
9
Moslavina (DG)
12
4
2
6
32
27
5
14
10
Sloga (P)
12
4
0
8
15
25
-10
12
11
Dinamo (J)
12
2
3
7
16
40
-24
9
12
Selište
12
1
1
10
14
57
-43
4
13
Garić
12
1
1
10
12
56
-44
4

 

          Tablica - jesen
1
Sokol (L)
8
7
1
0
53
7
46
22
2
Moslavac
8
6
1
1
28
13
15
19
3
Vatrogasac
8
5
0
3
34
24
10
15
4
Šartovac
8
4
0
4
21
27
-6
12
5
Voloder
8
2
2
4
17
27
-10
8
6
Lokomotiva
8
2
1
5
19
29
-10
7
7
Jelengrad
8
2
1
5
17
27
-10
7
8
Mladost (GG)
8
2
1
5
19
36
-17
7
9
Mladost (R)
8
2
1
5
16
34
-18
7
10
Matija Gubec
0
0
0
0
0
0
0
0

              

           Tablica- jesen
 
1
Moslavina
11
10
1
0
66
8
31
2
Sokol (L)
11
10
0
1
121
6
30
3
Voloder
11
8
1
2
80
21
25
4
Šartovac
11
8
1
2
65
19
25
5
Mladost (GG)
11
6
1
4
48
29
19
6
Metalac
11
6
1
4
35
33
19
7
Vatrogasac
11
5
0
6
40
56
15
8
Lokomotiva
11
4
1
6
42
42
13
9
Garić
11
3
0
8
25
47
9
10
Jelengrad
11
2
0
9
11
106
6
11
Dinamo (O)
11
1
0
10
11
89
3
12
Mladost (R)
11
0
0
11
9
97
0

        Tablica - jesen

1
Voloder
10
10
0
0
86
16
30
2
Moslavina
10
9
0
1
77
6
27
3
Mladost (R)
10
8
0
2
45
22
24
4
Mladost (GG)
10
6
1
3
19
28
19
5
Sokol (L)
10
4
2
4
31
24
14
6
Lokomotiva
10
4
1
5
25
29
13
7
Moslavac
10
3
2
5
26
29
11
8
Dinamo (O)
10
3
0
7
13
25
9
9
Metalac
10
3
0
7
15
47
9
10
Šartovac
10
1
0
9
11
47
3
11
Vatrogasac
10
1
0
9
8
83
3

        Tablica - jesen

1
Moslavina
10
9
0
1
63
12
51
27
2
Voloder
10
7
1
2
36
17
19
22
3
Vatrogasac
10
6
0
4
31
20
11
18
4
Branitelj
10
6
0
4
26
17
9
18
5
Sokol (L)
10
5
1
4
29
27
2
16
6
Dinamo (O)
10
5
0
5
22
24
-2
15
7
Mladost (R)
10
4
2
4
17
23
-6
14
8
Slavonac
10
3
3
4
16
19
-3
12
9
Milka Trnina
10
2
2
6
17
32
-15
8
10
Lokomotiva
10
2
2
6
8
33
-25
8
11
Stari Grad
10
0
1
9
7
48
-41
1