Suci

Izvršni odbor Zbora nogometnih sudaca NS Kutina 

  1. Ivan Valešić,  predsjednik
  2. Ivan Jurušić,  dopredsjednik
  3. Zoran Krnjić,  član 
  4. Zdenko Petešić, član
  5. Zlatko Vlašić, član
  6. Marijan Borojević, član
  7. Alen Kos, član

Zlatko Pavličić  tajnik

Adresar sudaca

 

Podijelite ovu vijest

PLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMIT

Raspored i rezultati

 Kolo 14   16./17.11.2019
16.11.2019 13:30 Trešnjevka - Mladost Z  3 : 3
16.11.2019 13:30 Karlovac 1919 - Segesta   3 : 1
16.11.2019 13:30 Zelina - Tondach 
16.11.2019 13:30 Straža - Zagreb  2 : 5
16.11.2019 13:30 Lukavec - HNŠK Moslavina 
17.11.2019 13:30 Odra - Dinamo OO  2 : 1
17.11.2019 13:30 NK Sava Strmec - Sloga  0 : 1
17.11.2019 13:30 Croatia - Gradići  2 : 4

 

Kolo 15   23./24.11.2019 
23.11.2019 13:30 Moslavina - Trešnjevka
23.11.2019 13:30 Zagreb - Croatia
23.11.2019 13:30 Dinamo OO - Sava Strmec
23.11.2019 13:30 Tondach - Odra
23.11.2019 13:30 Segesta - Zelina
24.11.2019 10:00 Mladost Z - Karlovac 1919
24.11.2019 13:30 Gradići - Lukavec
24.11.2019 13:30 Sloga - Straža   

Kolo 13  16./17.11.2019
16.11.2019 13:30 Banovac - Radnik
16.11.2019 13:30 ŠNK "Moslavac" - Frankopan  0 : 1
16.11.2019 13:30 Lekenik - TŠK-1932  5 : 0
16.11.2019 13:30 Metalac - Mladost (R)
16.11.2019 13:30 Topusko - Vatrogasac
17.11.2019 13:30 Dinamo (O) - Voloder 3 : 2
17.11.2019 13:30 BSK - Libertas  0 : 4
17.11.2019 13:30 Hajduk - Sokol (L)  1 : 4

 

Kolo 14  23./24.11.2019

23.11.2019 13:00 Radnik - Sokol (L)
23.11.2019 13:00 Vatrogasac - Hajduk
23.11.2019 13:00 Libertas - Metalac
23.11.2019 13:00 TŠK-1932 - BSK
23.11.2019 13:00 Frankopan - Dinamo (O)
23.11.2019 13:00 Banovac - ŠNK "Moslavac"
24.11.2019 13:00 Mladost (R) - Topusko
24.11.2019 13:00 Voloder - Lekenik

 

 

 Kolo 12  16./17.11.2019

Kolo 12
16.11.2019 13:30   Una-Mladost - Jelengrad  1 : 4
17.11.2019 13:30  Lokomotiva - Strug  1 : 3
17.11.2019 13:30  Sokol - Jasenovac   3 : 0
17.11.2019 13:30  Češko Selo - Metalac  
17.11.2019 13:30  Slavonac - Pešćenica  3 : 3
17.11.2019 13:30   Sunjski - Zeleni Brijeg  0 : 0
17.11.2019 13:30  Sloga (H) - Croatia 1 : 2

 

 Kolo 13  09./10.11.2019
23.11.2019 17:00 Sisak Zeleni Brijeg - Sloga (H)
24.11.2019 13:30 Croatia - Una-Mladost
24.11.2019 13:30 Pešćenica - Sunjski
24.11.2019 13:30 Metalac - Slavonac
24.11.2019 13:30 Jasenovac - Češko Selo
24.11.2019 13:30 Strug - Sokol
24.11.2019 13:30 Jelengrad - Lokomotiva 

 

  Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Šartovac

10

+33

27

2

Matija Gubec

10

+20

27

3

Dinamo (KT)(-1)

10

+11

20

4

Naftaplin(-1)

10

+6

17

5

Garić

10

-2

16

6

Moslavina (DG)

10

+11

13

7

Sloga (P)

10

+6

13

8

Strijelac

10

-22

11

9

Ekonomik

10

-17

9

10

Mladost (GG)

10

-14

4

11

Dinamo (J)

10

-32

3

 

 NEODIGRANE UTAKMICE - RASPORED

 
Kolo 5 24.11.2019 13:30
Sokol L Sloga  - : -

 

 

 Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Moslavac

10

+21

25

2

Lokomotiva

10

+54

22

3

Voloder

10

+19

20

4

Sokol (L)

9

+8

8

5

Mladost (GG)

10

-67

7

6

Sloga

9

-35

1

 

 

 

   

 Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Sokol (L)

10

+128

30

2

Voloder

10

+89

27

3

Metalac

10

+50

24

4

Šartovac

10

+48

21

5

Dinamo (O)

10

+12

16

6

Mladost (R)

10

-35

15

7

Garić

10

-18

13

8

Mladost (GG)

10

-33

7

9

Lokomotiva

10

-68

6

10

Vatrogasac

10

-70

4

11

Jelengrad

10

-103

0

Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Moslavina

9

+45

25

2

Mladost (GG)

9

+62

22

3

Voloder

9

+38

22

4

Mladost (R)

9

+12

13

5

Lokomotiva

9

+11

13

6

Moslavac

9

-1

12

7

Dinamo (O)(-3)

9

-2

9

8

Šartovac

9

-37

7

9

Sokol (L)

9

-38

4

10

Vatrogasac

9

-90

0

Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Moslavina

9

+36

27

 

2

Tomislav-veterani"

9

+39

22

 

3

BRANITELJ

9

+13

21

 

4

Sokol (L)

9

-2

13

 

5

Vatrogasac

9

-1

11

 

6

Mladost (R)

9

-19

10

 

7

Dinamo (O)

9

-5

9

 

8

Slavonac

9

-6

8

 

9

Voloder

9

-16

4

 

10

Lokomotiva

9

-39

2