Treneri

 

ZBOR NOGOMETNIH TRENERA

     

Kvalificirani treneri

Nogometnog središta Kutina

 

ABECEDA

ZVANJE

1

ĐURO   PETRINEC

Viši   športski trener nogometa

2

IVAN FUMIĆ

Viši   sportski trener nogometa

3

DAMIR   KORICA

Viši   sportski trener nogometa

4

VILIM   ŠIPRAK

Viši sportski trener nogometa

5

DARIO VEČERIĆ

Viši sportski trener nogometa

6

RONALD ŠTRUMBERGER

Profesor fizičke kulture - nogomet

7

TOMISLAV TOMAC

Profesor fizičke kulture - nogomet

8

ŽELJKO   MEZAK

Trener   nogometa UEFA A

9

IVICA PALAIĆ

Trener   nogometa UEFA A

10

SINIŠA   BUDISAVLJEVIĆ

Trener   nogometa UEFA A

11

DARKO   ŠLIBAR

Trener   nogometa UEFA A

12

BRANIMIR   REPIĆ

Trener   nogometa A

13

DRAGOMIR   MRVOŠ

Trener   nogometa

14

JOSIP   KRNJIĆ

Trener   nogometa

15

KRUNOSLAV   ČUČEK

Trener   nogometa

16

MIHAJLO   HOMAN

Trener   nogometa

17

DORIAN   ANDRE BARLOVIĆ

Trener   nogometa UEFA B

18

ROBERT   CEROVEC

Trener   nogometa UEFA B

19

DALIBOR   DOKMANIĆ

Trener   nogometa UEFA B

20

VJEKOSLAV   KAMENŠČAK

Trener   nogometa UEFA B

21

RENATO   KRIZMANIĆ

Trener   nogometa UEFA B

22

DAMIR   KRZNARIĆ

Trener   nogometa UEFA B

23

ERNEST   NEMEŠ

Trener   nogometa UEFA B

24

GORAN   PULJARIĆ

Trener   nogometa UEFA B

25

SAŠA   SERTIĆ

Trener   nogometa UEFA B

26

MARKO   ŠPILJAK

Trener   nogometa UEFA B

27

MILENKO   VASIĆ

Trener   nogometa UEFA B

28

MATIJA   VINCAR

Trener   nogometa UEFA B

29

TOMISLAV   PALAIĆ

Trener   nogometa UEFA B

30

ANDRIJA   RIČKO

Trener   nogometa UEFA B

31

DEJAN   VACEK

Trener   nogometa UEFA B

32

SAŠA   VUGRIN

Trener   nogometa UEFA B

33

DAMIR   BROZOVIĆ

Trener   nogometa B

34

MILAN   GALOGAŽA

Trener   nogometa B

35

MARIJAN   KAŠNER

Trener   nogometa B

36

VELIMIR   KUHARIĆ

Trener   nogometa B

37

BRANKO   SLEGOVAC

Trener   nogometa B

38

BRANKO   STRAGA

Trener   nogometa B

39

IVAN   ŠTEFANAC

Trener   nogometa B

40

IVICA   ADAMOVIĆ

Trener   nogometa B

41

DAMIR   BARTOLIĆ

Trener   nogometa B

42

IVO BIJELIĆ

Trener   nogometa B

43

DUŠAN   CVIŠIĆ

Trener   nogometa B

44

VLADO   ČUSTONJA

Trener   nogometa B

45

DAVOR   JAKOPOVIĆ

Trener   nogometa B

46

MARIJO   MOŠTAK

Trener   nogometa B

47

MARIJAN   PALAIĆ

Trener   nogometa B

48

GORAN   PETRIČEVIĆ

Trener   nogometa B

49

IVAN   ŠARČEVIĆ

Trener   nogometa B

50

KRISTIJAN   TRBOJEVIĆ

Trener   nogometa B

51

JOSIP   VEŠLIGAJ

Trener   nogometa B

52

DAVORKO   LUKEŽ

Profesor   fizičke kulture

53

DAMIR   ŠTIMAC

Profesor   fizičke kulture

54

MILE   VUKELIĆ

Nastavnik   fizičke kulture

55

ŽELJKO   ADAMOVIĆ

Trener   nogometa C

56

JOSIP   BIJELIĆ

Trener   nogometa C

57

ZLATKO   BRAJDIĆ

Trener   nogometa C

58

IVAN   HRASTOVIĆ

Trener   nogometa C

59

RANKO   KURIDŽA

Trener   nogometa C

60

VLADO   MESIĆ

Trener   nogometa C

61

DEJAN   MIHALČIK

Trener   nogometa C

62

DARKO SABO

Trener   nogometa C

63

MARIJAN   BERTOVIĆ

Trener   nogometa C

64

DAMIR KIŠ

Trener   nogometa C

65

MILAN   STEPIĆ

Trener   nogometa C

66

GINTER   ŠPARAVAC

Trener   nogometa C

67

MARIJO   VULINEC

Trener   nogometa C

68

ZVONKO   BAKEŠ

Trener   nogometa C

69

MIROSLAV   DEBELJAK

Trener   nogometa C

70

DARIO   DRAŠNER

Trener   nogometa C

71

ROBERTO   MIHALJEVIĆ

Trener   nogometa C

72

ZDRAVKO   POSEJPAL

Trener   nogometa C

73

GORAN   PROHASKA

Trener   nogometa C

74

TIHOMIR   TUKSAR

Trener   nogometa C

75

MIROSLAV   VASIK

Trener   nogometa C

76

VLADIMIR   BALGAČ

Trener   nogometa C

77

DRAŽEN   BERTINA

Trener   nogometa C

78

TIHOMIR   KRAKAN

Trener   nogometa C

79

SAŠA MORO

Trener   nogometa C

80

DAVOR   APARAC

Trener   nogometa C

81

VJEKOSLAV   BANEKOVIĆ

Trener   nogometa C

82

TOMISLAV   JELANČIĆ

Trener   nogometa C

83

RADISLAV   MOSTARAC

Trener   nogometa C

84

IVAN   PETRAVIĆ

Trener   nogometa C

85

JOSIP   PUČAK

Trener   nogometa C

86

SAŠA SRUK

Trener   nogometa C

87

GORAN   TROHA

Trener   nogometa C

88

MARTIN   VALEŠIĆ

Trener   nogometa C

89

MARIO   BATKOVIĆ

Trener   nogometa C

90

SAŠA   BOROJEVIĆ

Trener   nogometa C

91

KRUNOSLAV   BOŽIČEK

Trener   nogometa C

92

DAVOR   CEKOVIĆ

Trener   nogometa C

93

MARIJO   ČAVLINA

Trener   nogometa C

94

STIPO   ČAVLINA

Trener   nogometa C

95

DEJAN   FALTIS

Trener   nogometa C

96

HREN   KRISTIJAN

Trener   nogometa C

97

BRANKO   KLANJČIĆ

Trener   nogometa C

98

IVICA   KOVAČIĆ

Trener   nogometa C

99

IVAN   MARUŠIĆ

Trener   nogometa C

100

NEDELJKO   PODUNAVAC

Trener   nogometa C

101

STJEPAN   RIČKO

Trener   nogometa C

102

VJEKOSLAV   ZADRAVEC

Trener nogometa   C

103

KRUNOSLAV   BALTORIĆ

Trener   nogometa C

104

IVICA   BEKAVAC

Trener   nogometa C

105

MILAN   BENČIĆ

Trener   nogometa C

106

ZDENKO   BEZUK

Trener   nogometa C

107

DRAGAN   FABIJANEC

Trener   nogometa C

108

DOMAGOJ   GELO

Trener   nogometa C

109

ALEKSANDAR   GLAVAŠ

Trener   nogometa C

110

ANTUN   GRDJAN

Trener   nogometa C

111

ILIJA   JURIĆ

Trener   nogometa C

112

TOMISLAV   KAPUSTA

Trener   nogometa C

113

PREDRAG   MIHALJEVIĆ

Trener   nogometa C

114

ŽELJKO   MILKOVIĆ

Trener   nogometa C

115

DAMIR   PUČAK

Trener   nogometa C

116

MARKO   ŠIMULIJA

Trener   nogometa C

117

MARIO   ŠTEKO

Trener   nogometa C

118

MATEJ   VODANOVIĆ

Trener   nogometa C

119

KRISTIJAN   ALLAKAJ

Trener   nogometa C

120

ANTE   BEŠKER

Trener   nogometa C

121

DRAŽEN   GLIGIĆ

Trener   nogometa C

122

JURICA KIŠ

Trener   nogometa C

123

ZORAN   KRUPLJAN

Trener   nogometa C

124

JOSO   MATANOVIĆ

Trener   nogometa C

125

IGOR   NEMČIĆ

Trener   nogometa C

126

MIHAEL   POTNAR

Trener   nogometa C

127

DOMAGOJ   VINCEKOVIĆ

Trener   nogometa C

128

ŽARKO   ZAKARIĆ

Trener   nogometa C

129

IVICA   DOVRANIĆ

Trener   nogometa C

130

MATIJA   FRIŠ

Trener   nogometa C

131

ŽELJKO   FRIŠ

Trener   nogometa C

132

ŽELJKO   LABIK

Trener   nogometa C

133

IGOR   MARĐETKO

Trener   nogometa C

134

DEJAN   MAURER

Trener   nogometa C

135

MIROSLAV   MIKULIĆ

Trener   nogometa C

136

BERISLAV   REPIĆ

Trener   nogometa C

137

IVAN   ŠTEFANČIĆ

Trener   nogometa C

138

PETAR   VUČINIĆ

Trener   nogometa C

139

STJEPAN   ŠAŠKO

Trener   nogometa C

140

MATO ŠULEK

Trener   nogometa C

141

DRAGO   ŠPARAVAC

Trener   nogometa C

142

JOSIP   BORIĆ

Trener nogometa   C

143

STJEPAN   KULEŠ

Trener   nogometa C

144

LAZAR   RISTIĆ

Trener   nogometa C

145

JOSIP   LJEVAR

Trener   nogometa C

146

VLADO   SABOLOVIĆ

Trener   nogometa C

147

STJEPAN   KOVAČ

Trener   nogometa C

148

SLAVKO   MATRKA

Trener   nogometa C

149

ŽELJKO   PŠENIČNJAK

Trener   nogometa C

     
     
 

Rekapitulacija:

 
     
 

Viši   sportski trener nogometa

4

 

Profesor   fizičke kulture - nogomet

2

 

Trener   nogometa UEFA A

5

 

Trener   nogometa A

1

 

Trener   nogometa

4

 

Trener   nogometa UEFA B

16

 

Trener   nogometa B

19

 

Profesor   fizičke kulture

2

 

Nastavnik   fizičke kulture

1

 

Trener   nogometa C

95

 

UKUPNO

149

     
     

Predsjedništvo   Zbora nogmetnih trenera NS Kutina:

     

1

BRANKO   STRAGA

predsjednik

2

VILIM   ŠIPRAK

dopredsjednik

3

VELIMIR   KUHARIĆ

član

4

DARIO   VEČERIĆ

član

5

IVICA   PALAIĆ

član

6

SINIŠA   BUDISAVLJEVIĆ

član

7

SAŠA   VUGRIN

član

 

JOSIP   KRNJIĆ

tajnik

Podijelite ovu vijest

PLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMIT

Raspored i rezultati

 Kolo 14   16./17.11.2019
16.11.2019 13:30 Trešnjevka - Mladost Z  3 : 3
16.11.2019 13:30 Karlovac 1919 - Segesta   3 : 1
16.11.2019 13:30 Zelina - Tondach 
16.11.2019 13:30 Straža - Zagreb  2 : 5
16.11.2019 13:30 Lukavec - HNŠK Moslavina 
17.11.2019 13:30 Odra - Dinamo OO  2 : 1
17.11.2019 13:30 NK Sava Strmec - Sloga  0 : 1
17.11.2019 13:30 Croatia - Gradići  2 : 4

 

Kolo 15   23./24.11.2019 
23.11.2019 13:30 Moslavina - Trešnjevka
23.11.2019 13:30 Zagreb - Croatia
23.11.2019 13:30 Dinamo OO - Sava Strmec
23.11.2019 13:30 Tondach - Odra
23.11.2019 13:30 Segesta - Zelina
24.11.2019 10:00 Mladost Z - Karlovac 1919
24.11.2019 13:30 Gradići - Lukavec
24.11.2019 13:30 Sloga - Straža   

Kolo 13  16./17.11.2019
16.11.2019 13:30 Banovac - Radnik
16.11.2019 13:30 ŠNK "Moslavac" - Frankopan  0 : 1
16.11.2019 13:30 Lekenik - TŠK-1932  5 : 0
16.11.2019 13:30 Metalac - Mladost (R)
16.11.2019 13:30 Topusko - Vatrogasac
17.11.2019 13:30 Dinamo (O) - Voloder 3 : 2
17.11.2019 13:30 BSK - Libertas  0 : 4
17.11.2019 13:30 Hajduk - Sokol (L)  1 : 4

 

Kolo 14  23./24.11.2019

23.11.2019 13:00 Radnik - Sokol (L)
23.11.2019 13:00 Vatrogasac - Hajduk
23.11.2019 13:00 Libertas - Metalac
23.11.2019 13:00 TŠK-1932 - BSK
23.11.2019 13:00 Frankopan - Dinamo (O)
23.11.2019 13:00 Banovac - ŠNK "Moslavac"
24.11.2019 13:00 Mladost (R) - Topusko
24.11.2019 13:00 Voloder - Lekenik

 

 

 Kolo 12  16./17.11.2019

Kolo 12
16.11.2019 13:30   Una-Mladost - Jelengrad  1 : 4
17.11.2019 13:30  Lokomotiva - Strug  1 : 3
17.11.2019 13:30  Sokol - Jasenovac   3 : 0
17.11.2019 13:30  Češko Selo - Metalac  
17.11.2019 13:30  Slavonac - Pešćenica  3 : 3
17.11.2019 13:30   Sunjski - Zeleni Brijeg  0 : 0
17.11.2019 13:30  Sloga (H) - Croatia 1 : 2

 

 Kolo 13  09./10.11.2019
23.11.2019 17:00 Sisak Zeleni Brijeg - Sloga (H)
24.11.2019 13:30 Croatia - Una-Mladost
24.11.2019 13:30 Pešćenica - Sunjski
24.11.2019 13:30 Metalac - Slavonac
24.11.2019 13:30 Jasenovac - Češko Selo
24.11.2019 13:30 Strug - Sokol
24.11.2019 13:30 Jelengrad - Lokomotiva 

 

  Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Šartovac

10

+33

27

2

Matija Gubec

10

+20

27

3

Dinamo (KT)(-1)

10

+11

20

4

Naftaplin(-1)

10

+6

17

5

Garić

10

-2

16

6

Moslavina (DG)

10

+11

13

7

Sloga (P)

10

+6

13

8

Strijelac

10

-22

11

9

Ekonomik

10

-17

9

10

Mladost (GG)

10

-14

4

11

Dinamo (J)

10

-32

3

 

 NEODIGRANE UTAKMICE - RASPORED

 
Kolo 5 24.11.2019 13:30
Sokol L Sloga  - : -

 

 

 Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Moslavac

10

+21

25

2

Lokomotiva

10

+54

22

3

Voloder

10

+19

20

4

Sokol (L)

9

+8

8

5

Mladost (GG)

10

-67

7

6

Sloga

9

-35

1

 

 

 

   

 Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Sokol (L)

10

+128

30

2

Voloder

10

+89

27

3

Metalac

10

+50

24

4

Šartovac

10

+48

21

5

Dinamo (O)

10

+12

16

6

Mladost (R)

10

-35

15

7

Garić

10

-18

13

8

Mladost (GG)

10

-33

7

9

Lokomotiva

10

-68

6

10

Vatrogasac

10

-70

4

11

Jelengrad

10

-103

0

Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Moslavina

9

+45

25

2

Mladost (GG)

9

+62

22

3

Voloder

9

+38

22

4

Mladost (R)

9

+12

13

5

Lokomotiva

9

+11

13

6

Moslavac

9

-1

12

7

Dinamo (O)(-3)

9

-2

9

8

Šartovac

9

-37

7

9

Sokol (L)

9

-38

4

10

Vatrogasac

9

-90

0

Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Moslavina

9

+36

27

 

2

Tomislav-veterani"

9

+39

22

 

3

BRANITELJ

9

+13

21

 

4

Sokol (L)

9

-2

13

 

5

Vatrogasac

9

-1

11

 

6

Mladost (R)

9

-19

10

 

7

Dinamo (O)

9

-5

9

 

8

Slavonac

9

-6

8

 

9

Voloder

9

-16

4

 

10

Lokomotiva

9

-39

2