Treneri

 

ZBOR NOGOMETNIH TRENERA

     

Kvalificirani treneri

Nogometnog središta Kutina

 

ABECEDA

ZVANJE

1

ĐURO   PETRINEC

Viši   športski trener nogometa

2

IVAN FUMIĆ

Viši   sportski trener nogometa

3

DAMIR   KORICA

Viši   sportski trener nogometa

4

VILIM   ŠIPRAK

Viši sportski trener nogometa

5

DARIO VEČERIĆ

Viši sportski trener nogometa

6

RONALD ŠTRUMBERGER

Profesor fizičke kulture - nogomet

7

TOMISLAV TOMAC

Profesor fizičke kulture - nogomet

8

ŽELJKO   MEZAK

Trener   nogometa UEFA A

9

IVICA PALAIĆ

Trener   nogometa UEFA A

10

SINIŠA   BUDISAVLJEVIĆ

Trener   nogometa UEFA A

11

DARKO   ŠLIBAR

Trener   nogometa UEFA A

12

BRANIMIR   REPIĆ

Trener   nogometa A

13

DRAGOMIR   MRVOŠ

Trener   nogometa

14

JOSIP   KRNJIĆ

Trener   nogometa

15

KRUNOSLAV   ČUČEK

Trener   nogometa

16

MIHAJLO   HOMAN

Trener   nogometa

17

DORIAN   ANDRE BARLOVIĆ

Trener   nogometa UEFA B

18

ROBERT   CEROVEC

Trener   nogometa UEFA B

19

DALIBOR   DOKMANIĆ

Trener   nogometa UEFA B

20

VJEKOSLAV   KAMENŠČAK

Trener   nogometa UEFA B

21

RENATO   KRIZMANIĆ

Trener   nogometa UEFA B

22

DAMIR   KRZNARIĆ

Trener   nogometa UEFA B

23

ERNEST   NEMEŠ

Trener   nogometa UEFA B

24

GORAN   PULJARIĆ

Trener   nogometa UEFA B

25

SAŠA   SERTIĆ

Trener   nogometa UEFA B

26

MARKO   ŠPILJAK

Trener   nogometa UEFA B

27

MILENKO   VASIĆ

Trener   nogometa UEFA B

28

MATIJA   VINCAR

Trener   nogometa UEFA B

29

TOMISLAV   PALAIĆ

Trener   nogometa UEFA B

30

ANDRIJA   RIČKO

Trener   nogometa UEFA B

31

DEJAN   VACEK

Trener   nogometa UEFA B

32

SAŠA   VUGRIN

Trener   nogometa UEFA B

33

DAMIR   BROZOVIĆ

Trener   nogometa B

34

MILAN   GALOGAŽA

Trener   nogometa B

35

MARIJAN   KAŠNER

Trener   nogometa B

36

VELIMIR   KUHARIĆ

Trener   nogometa B

37

BRANKO   SLEGOVAC

Trener   nogometa B

38

BRANKO   STRAGA

Trener   nogometa B

39

IVAN   ŠTEFANAC

Trener   nogometa B

40

IVICA   ADAMOVIĆ

Trener   nogometa B

41

DAMIR   BARTOLIĆ

Trener   nogometa B

42

IVO BIJELIĆ

Trener   nogometa B

43

DUŠAN   CVIŠIĆ

Trener   nogometa B

44

VLADO   ČUSTONJA

Trener   nogometa B

45

DAVOR   JAKOPOVIĆ

Trener   nogometa B

46

MARIJO   MOŠTAK

Trener   nogometa B

47

MARIJAN   PALAIĆ

Trener   nogometa B

48

GORAN   PETRIČEVIĆ

Trener   nogometa B

49

IVAN   ŠARČEVIĆ

Trener   nogometa B

50

KRISTIJAN   TRBOJEVIĆ

Trener   nogometa B

51

JOSIP   VEŠLIGAJ

Trener   nogometa B

52

DAVORKO   LUKEŽ

Profesor   fizičke kulture

53

DAMIR   ŠTIMAC

Profesor   fizičke kulture

54

MILE   VUKELIĆ

Nastavnik   fizičke kulture

55

ŽELJKO   ADAMOVIĆ

Trener   nogometa C

56

JOSIP   BIJELIĆ

Trener   nogometa C

57

ZLATKO   BRAJDIĆ

Trener   nogometa C

58

IVAN   HRASTOVIĆ

Trener   nogometa C

59

RANKO   KURIDŽA

Trener   nogometa C

60

VLADO   MESIĆ

Trener   nogometa C

61

DEJAN   MIHALČIK

Trener   nogometa C

62

DARKO SABO

Trener   nogometa C

63

MARIJAN   BERTOVIĆ

Trener   nogometa C

64

DAMIR KIŠ

Trener   nogometa C

65

MILAN   STEPIĆ

Trener   nogometa C

66

GINTER   ŠPARAVAC

Trener   nogometa C

67

MARIJO   VULINEC

Trener   nogometa C

68

ZVONKO   BAKEŠ

Trener   nogometa C

69

MIROSLAV   DEBELJAK

Trener   nogometa C

70

DARIO   DRAŠNER

Trener   nogometa C

71

ROBERTO   MIHALJEVIĆ

Trener   nogometa C

72

ZDRAVKO   POSEJPAL

Trener   nogometa C

73

GORAN   PROHASKA

Trener   nogometa C

74

TIHOMIR   TUKSAR

Trener   nogometa C

75

MIROSLAV   VASIK

Trener   nogometa C

76

VLADIMIR   BALGAČ

Trener   nogometa C

77

DRAŽEN   BERTINA

Trener   nogometa C

78

TIHOMIR   KRAKAN

Trener   nogometa C

79

SAŠA MORO

Trener   nogometa C

80

DAVOR   APARAC

Trener   nogometa C

81

VJEKOSLAV   BANEKOVIĆ

Trener   nogometa C

82

TOMISLAV   JELANČIĆ

Trener   nogometa C

83

RADISLAV   MOSTARAC

Trener   nogometa C

84

IVAN   PETRAVIĆ

Trener   nogometa C

85

JOSIP   PUČAK

Trener   nogometa C

86

SAŠA SRUK

Trener   nogometa C

87

GORAN   TROHA

Trener   nogometa C

88

MARTIN   VALEŠIĆ

Trener   nogometa C

89

MARIO   BATKOVIĆ

Trener   nogometa C

90

SAŠA   BOROJEVIĆ

Trener   nogometa C

91

KRUNOSLAV   BOŽIČEK

Trener   nogometa C

92

DAVOR   CEKOVIĆ

Trener   nogometa C

93

MARIJO   ČAVLINA

Trener   nogometa C

94

STIPO   ČAVLINA

Trener   nogometa C

95

DEJAN   FALTIS

Trener   nogometa C

96

HREN   KRISTIJAN

Trener   nogometa C

97

BRANKO   KLANJČIĆ

Trener   nogometa C

98

IVICA   KOVAČIĆ

Trener   nogometa C

99

IVAN   MARUŠIĆ

Trener   nogometa C

100

NEDELJKO   PODUNAVAC

Trener   nogometa C

101

STJEPAN   RIČKO

Trener   nogometa C

102

VJEKOSLAV   ZADRAVEC

Trener nogometa   C

103

KRUNOSLAV   BALTORIĆ

Trener   nogometa C

104

IVICA   BEKAVAC

Trener   nogometa C

105

MILAN   BENČIĆ

Trener   nogometa C

106

ZDENKO   BEZUK

Trener   nogometa C

107

DRAGAN   FABIJANEC

Trener   nogometa C

108

DOMAGOJ   GELO

Trener   nogometa C

109

ALEKSANDAR   GLAVAŠ

Trener   nogometa C

110

ANTUN   GRDJAN

Trener   nogometa C

111

ILIJA   JURIĆ

Trener   nogometa C

112

TOMISLAV   KAPUSTA

Trener   nogometa C

113

PREDRAG   MIHALJEVIĆ

Trener   nogometa C

114

ŽELJKO   MILKOVIĆ

Trener   nogometa C

115

DAMIR   PUČAK

Trener   nogometa C

116

MARKO   ŠIMULIJA

Trener   nogometa C

117

MARIO   ŠTEKO

Trener   nogometa C

118

MATEJ   VODANOVIĆ

Trener   nogometa C

119

KRISTIJAN   ALLAKAJ

Trener   nogometa C

120

ANTE   BEŠKER

Trener   nogometa C

121

DRAŽEN   GLIGIĆ

Trener   nogometa C

122

JURICA KIŠ

Trener   nogometa C

123

ZORAN   KRUPLJAN

Trener   nogometa C

124

JOSO   MATANOVIĆ

Trener   nogometa C

125

IGOR   NEMČIĆ

Trener   nogometa C

126

MIHAEL   POTNAR

Trener   nogometa C

127

DOMAGOJ   VINCEKOVIĆ

Trener   nogometa C

128

ŽARKO   ZAKARIĆ

Trener   nogometa C

129

IVICA   DOVRANIĆ

Trener   nogometa C

130

MATIJA   FRIŠ

Trener   nogometa C

131

ŽELJKO   FRIŠ

Trener   nogometa C

132

ŽELJKO   LABIK

Trener   nogometa C

133

IGOR   MARĐETKO

Trener   nogometa C

134

DEJAN   MAURER

Trener   nogometa C

135

MIROSLAV   MIKULIĆ

Trener   nogometa C

136

BERISLAV   REPIĆ

Trener   nogometa C

137

IVAN   ŠTEFANČIĆ

Trener   nogometa C

138

PETAR   VUČINIĆ

Trener   nogometa C

139

STJEPAN   ŠAŠKO

Trener   nogometa C

140

MATO ŠULEK

Trener   nogometa C

141

DRAGO   ŠPARAVAC

Trener   nogometa C

142

JOSIP   BORIĆ

Trener nogometa   C

143

STJEPAN   KULEŠ

Trener   nogometa C

144

LAZAR   RISTIĆ

Trener   nogometa C

145

JOSIP   LJEVAR

Trener   nogometa C

146

VLADO   SABOLOVIĆ

Trener   nogometa C

147

STJEPAN   KOVAČ

Trener   nogometa C

148

SLAVKO   MATRKA

Trener   nogometa C

149

ŽELJKO   PŠENIČNJAK

Trener   nogometa C

     
     
 

Rekapitulacija:

 
     
 

Viši   sportski trener nogometa

4

 

Profesor   fizičke kulture - nogomet

2

 

Trener   nogometa UEFA A

5

 

Trener   nogometa A

1

 

Trener   nogometa

4

 

Trener   nogometa UEFA B

16

 

Trener   nogometa B

19

 

Profesor   fizičke kulture

2

 

Nastavnik   fizičke kulture

1

 

Trener   nogometa C

95

 

UKUPNO

149

     
     

Predsjedništvo   Zbora nogmetnih trenera NS Kutina:

     

1

BRANKO   STRAGA

predsjednik

2

VILIM   ŠIPRAK

dopredsjednik

3

VELIMIR   KUHARIĆ

član

4

DARIO   VEČERIĆ

član

5

IVICA   PALAIĆ

član

6

SINIŠA   BUDISAVLJEVIĆ

član

7

SAŠA   VUGRIN

član

 

JOSIP   KRNJIĆ

tajnik

Podijelite ovu vijest

PLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMIT

Raspored i rezultati

   Kolo 30.  02.06.2019   17:30

Odra Sava Strmec  3 - 1
Moslavina Samobor  4 - 2
Croatia Bistra  3 - 1
Segesta Gradići  6 - 3
Karlovac 1919 Mladost P  1 - 4
Mladost Z Tondach  4 - 1
Zelina Gaj Mače  0 - 2
Dinamo OO
Vrapče  0 - 1

         

   Kolo 30.  08.06.2019  18:00

Radnik Banovac 4  - 1
Voloder Frankopan  1 - 3
Sokol L Dinamo O  4 - 2
Topusko Pešćenica  3 - 1
Sloga Libertas  0 - 2
Moslavac Lekenik  6 - 2
Metalac Vatrogasac  3 - 4
TŠK 1932 BSK  6 - 0

         

Kolo 26     02.06.2019   18:00

Strug Sunjski 3 - 4
Croatia Sokol  3 - 6
Una _ Mladost Češko Selo  2 - 2
Hajduk Podovi  
Slavonac Metalac 2 - 5
Zeleni Brijeg Mladost R 0 - 3
Lokomotiva Jrelengrad 0 - 3

      
  

 Kolo 22  08./09.06.2019 18:00

Moslavina DG Sloga P  2 - 1
Dinamo J Garić  4 - 5
Dinamo KT Matija Gubec  1 - 1
Naftaplin Strijelac  8 - 1
Ekonomik Šartovac  1 - 3

 

 

     
 Kolo  20  
Lokomotiva Vatrogasac  17 - 1

 

Kolo 22    09.06.2019   
 

Lokomotiva Mladost R 5 - 2
Metalac Garić 7 - 3
Moslavina Šartovac 5 - 1
Jelengrad Sokol 0 - 15
Dinamo O Voloder 1 - 3
     
 Kolo 19  
Lokomotiva Jelengrad 16.06 18:00
     

 

Kolo 22   08.06.2019

Šartovac Dinamo O 4 - 2
Lokomotiva Sokol L 5 - 0
Metalac Voloder 4 - 9
Moslavina Mladost GG 5 - 1
Vatrogasac Moslavac  3 - 5
     
 Kolo  20  
Moslavina  Sokol L 15 - 0
 Lokomotiva  Mladost R  1 - 7
 Kolo  21  
Voloder Moslavina 0 - 12
Sokol Metalac 10 - 0

 

Kolo 16.  03.06.2019  18:00

Slavonac Branitelj  3 - 2
Mladost r Lokomotiva  5 - 1
Dinamo O Voloder  2 - 2
     

 

 REZULTATE UTAKMICAPOGLEDAJTE POD NJIHOVIM  LIGAMA