Kontakti Nogometnog središta

Kontakt

Adresa:

HRVATSKIH BRANITELJA 8 (DOM ŠPORTOVA)

Kutina

Hrvatska

Telefon: 044/681 795

Fax: 044/681 795

Mobitel: Tajnik NS Kutina - Vitas Sokol - 099/444 9 333

http://www.ns-kutina.hr

Kontakt obrazac

Pošalji e-mail. Sva polja s oznakom * su obavezna.

Ostale informacije

Ostale informacije:

Predsjednik NS Kutina - Mirko Letić - 098/397-955

Povjerenik za natjecanje - Josip Borić - 098/430-720

Povjerenik za natjecanje mladeži - Marjan Bertović - 099/255-3860

Povjerenik za suce - Ivan Orišković - 098/9544-515

Disciplinski sudac - Željko Trdišević - 098/1859-554

 

Raspored i rezultati

   Kolo 9.  12.10.2019 15:30

Straža Trešnjevka  1 - 3
Croatia Sava Strmec  3 - 1
Lukavec Odra  1 -1
Moslavina Zelina  3 -1
Gradići Karlovac 1919  0 -1
Zagreb Mladost Z  1 -1
Sloga Segesta   1-3
Dinamo OO Tondach  0 -1

            

   Kolo 8.  12.10.2019   15:30

Radnik Metalac 3 -2
Topusko BSK  8 -2
Hajduk Lekenik 1 -7
Sokol L Dinamo O 0 -1
Vatrogasac Moslavac  1 -4
Mladost R Banovac 1 -1
Libertas Frankopan  2 -0
TŠK 1932 Volder 6 -0

         

Kolo 7    13.10.2019   15:30

Zeleni Brijeg Jelengrad 3 - 3
Slavonac Una Mladost  10 -0
Sunjski Češko Selo  1 - 1
Sloga H Sokol  1 - 2
Croatia Lokomotiva  4 - 0
Pešćenica Strug  3 -2
Metalac Jasenovac  13 -1

      
  

 Kolo 7.  13.10.2019 15:30
 

Moslavina DG Matija Gubec 3 -4
Mladost GG Šartovac  2 -6
Strijelac Ekonomik  2 -3
Dinamo KT Garić  5 -1
Sloga P Naftaplin  3 -4
Dinamo J  slobodan  

       

 Kolo 7.    12.10.2019 

Sokol L Mladost GG  0 -2
Mslavac Voloder  3 -3
Sloga Lokomotiva  1 -9
     
Kolo 1    
Sokol Voloder odgođ.
Kolo 2    
Lokomotiva Sloga   6 - 0

 

Kolo 7   13.10.2019   
 

Mladost R Voloder 1 -14
Mladost GG Šartovac 1 -5
Skol L Lokomotiva 27 -0
Dinamo O Garić 2 -2
Jelengrad Metalac 0 -20
     
Odgođene  utakm.  
Kolo 1   08.10.
 Mladost R  Jelengrad  2 - 1
Kolo 5   08.10.
Sokol L Metalac 8 - 0

 

Kolo 7   12.10.2019

Mladost R Voloder 0 -7
Moslavac Vatrogasac 9 -3
Mladost GG Šartovac 11 -0
Sokol L Lokomotiva 0 -5
Dinam O Moslavna 2 -2
 Kolo 6    
 Moslavina  Soko L  8 - 0
     
     
     

 

Kolo 7.  14.10.2019

Sokol L Lokomotiva   7 : 2
Branitelj Varogasac   7 : 4
Moslavina Tomislav  6 - 1
Slavonac Mladost R  2 : 2
Dinamo O Voloder  4 - 1
     
     

 

 REZULTATE UTAKMICAPOGLEDAJTE POD NJIHOVIM  LIGAMA