Tijela

 

 Predsjednik
Mirko Letić

Dopredsjednici
Ivica Keser
Dejan Faltis

Tajnik
Vitas Sokol

Blagajnik
Josip Borić

Izvršni odbor
Željko Pšeničnjak
Zlatko Medaković
Zdravko Bartolić
Ivan Kunštek
Mario Vidović
Vladimir Balgač
Ivan Valešić
Danko Glavaš
Vlado Kurečić
Zdravko Novosel

Nadzorni odbor
Marijan Bertović
Ivan Rendulić
Željko Trdišević

Povjerenici

za natjecanje seniora
Josip Borić

za natjecanja mladeži
Marijan Bertović

za suđenje
Ivan Valešić

disciplinski sudac
Željko Trdišević

Komisije

odbor za hitnost
Mirko Letić
Ivica Keser
Dejan Faltis
Zdravko Novosel
Mario Vidović

stručna komisija
Zdravko Bartolić
Ivan Valešić
Vladimir Balgač

za natjecanje
Josip Borić
Mario Vidović
Ivica Keser
Dejan Faltis
Mirko Letić

za mlađe uzraste
Marijan Bertović
Andrija Ričko
Željko Mezak

za mali nogomet
Zdravko Novosel
Željko Trdišević
Marijan Borojević

 

za veteranski nogomet
Ivan Kunštek
Damir Kos
Željko Pačarek
Ivica Rendulić
Ivan Rendulić

za propise
Zlatko Medaković
Josip Borić
Željko Trdišević

 

disciplinska komisija
Ivan Kunštek
Zdravko Bartolić
Danko Glavaš
Željko Trdišević
Zdravko Novosel

za žalbe
Zlatko Medaković
Marijo Vidović
Željko Pšeničnjak

za registracije
Vitas Sokol
Marijan Bertović

Podijelite ovu vijest

PLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMIT

Raspored i rezultati

   Kolo 30.  02.06.2019   17:30

Odra Sava Strmec  3 - 1
Moslavina Samobor  4 - 2
Croatia Bistra  3 - 1
Segesta Gradići  6 - 3
Karlovac 1919 Mladost P  1 - 4
Mladost Z Tondach  4 - 1
Zelina Gaj Mače  0 - 2
Dinamo OO
Vrapče  0 - 1

         

   Kolo 30.  08.06.2019  18:00

Radnik Banovac 4  - 1
Voloder Frankopan  1 - 3
Sokol L Dinamo O  4 - 2
Topusko Pešćenica  3 - 1
Sloga Libertas  0 - 2
Moslavac Lekenik  6 - 2
Metalac Vatrogasac  3 - 4
TŠK 1932 BSK  6 - 0

         

Kolo 26     02.06.2019   18:00

Strug Sunjski 3 - 4
Croatia Sokol  3 - 6
Una _ Mladost Češko Selo  2 - 2
Hajduk Podovi  
Slavonac Metalac 2 - 5
Zeleni Brijeg Mladost R 0 - 3
Lokomotiva Jrelengrad 0 - 3

      
  

 Kolo 22  08./09.06.2019 18:00

Moslavina DG Sloga P  2 - 1
Dinamo J Garić  4 - 5
Dinamo KT Matija Gubec  1 - 1
Naftaplin Strijelac  8 - 1
Ekonomik Šartovac  1 - 3

 

 

     
 Kolo  20  
Lokomotiva Vatrogasac  17 - 1

 

Kolo 22    09.06.2019   
 

Lokomotiva Mladost R 5 - 2
Metalac Garić 7 - 3
Moslavina Šartovac 5 - 1
Jelengrad Sokol 0 - 15
Dinamo O Voloder 1 - 3
     
 Kolo 19  
Lokomotiva Jelengrad 16.06 18:00
     

 

Kolo 22   08.06.2019

Šartovac Dinamo O 4 - 2
Lokomotiva Sokol L 5 - 0
Metalac Voloder 4 - 9
Moslavina Mladost GG 5 - 1
Vatrogasac Moslavac  3 - 5
     
 Kolo  20  
Moslavina  Sokol L 15 - 0
 Lokomotiva  Mladost R  1 - 7
 Kolo  21  
Voloder Moslavina 0 - 12
Sokol Metalac 10 - 0

 

Kolo 16.  03.06.2019  18:00

Slavonac Branitelj  3 - 2
Mladost r Lokomotiva  5 - 1
Dinamo O Voloder  2 - 2
     

 

 REZULTATE UTAKMICAPOGLEDAJTE POD NJIHOVIM  LIGAMA