Sretan Uskrs!

Čestitka Uskrs

Podijelite ovu vijest

PLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMITPLG_ITPSOCIALBUTTONS_SUBMIT

Raspored i rezultati

 Kolo 14   16./17.11.2019
16.11.2019 13:30 Trešnjevka - Mladost Z 
16.11.2019 13:30 Karlovac 1919 - Segesta 
16.11.2019 13:30 Zelina - Tondach 
16.11.2019 13:30 Straža - Zagreb 
16.11.2019 13:30 Lukavec - HNŠK Moslavina 
17.11.2019 13:30 Odra - Dinamo OO 
17.11.2019 13:30 NK Sava Strmec - Sloga 
17.11.2019 13:30 Croatia - Gradići 

 

Kolo 13   09./10.112019 
09.11. 14:00 LUKAVEC Lukavec - Trešnjevka  0:0
09.11. 14:00 Kutina HNŠK Moslavina - Croatia  4:0
09.11. 14:00 Zagreb Zagreb - NK Sava Strmec  4:1
09.11. 14:00 Odranski Obrež Dinamo OO - Zelina  5:2
09.11. 14:00 Bedekovčina Tondach - Karlovac 1919  2:1
09.11. 14:00 Sisak Segesta - Mladost Z  3:3
10.11. 14:00 Gradići Gradići - Straža  6:3
10.11. 14:00 Novska Sloga - Odra 0:0
 

Kolo 13  16./17.11.2019
16.11.2019 13:30 Banovac - Radnik
16.11.2019 13:30 ŠNK "Moslavac" - Frankopan
16.11.2019 13:30 Lekenik - TŠK-1932
16.11.2019 13:30 Metalac - Mladost (R)
16.11.2019 13:30 Topusko - Vatrogasac
17.11.2019 13:30 Dinamo (O) - Voloder
17.11.2019 13:30 BSK - Libertas
17.11.2019 13:30 Hajduk - Sokol (L)

 

Kolo 12  09./10.11.2019
09.11. 13:30 Majur Radnik - Hajduk 5:0
09.11. 13:30 Velika Ludina Sokol (L) - Topusko 5:4 
09.11. 13:30 Husain Vatrogasac - Metalac 0:2
09.11. 13:30 Novska Libertas - Lekenik 2:1
09.11. 13:30 Topolovac TŠK-1932 - Dinamo (O) 2:1 
09.11. 13:30 Gornja Gračenica Voloder - ŠNK "Moslavac" 4:6 
09.11. 13:30 Sisak Frankopan - Banovac 1:1
10.11. 13:30 Repušnica Mladost (R) - BSK 3:1

 

 

 Kolo 12  16./17.11.2019

Kolo 12
16.11.2019 13:30   Una-Mladost - Jelengrad 
17.11.2019 13:30  Lokomotiva - Strug 
17.11.2019 13:30  Sokol - Jasenovac 
17.11.2019 13:30  Češko Selo - Metalac 
17.11.2019 13:30  Slavonac - Pešćenica 
17.11.2019 13:30   Sunjski - Zeleni Brijeg 
17.11.2019 13:30  Sloga (H) - Croatia 

 

 Kolo 11  09./10.11.2019
09.11. 17:00 Sisak Zeleni Brijeg - Slavonac 2:2
10.11. 13:30 Hrastovica Sloga (H) - Una-Mladost 0:4
10.11. 13:30 Stara Subocka Croatia - Sunjski 4:1
10.11. 13:30 Pešćenica Pešćenica - Češko Selo 4:0
10.11. 13:30 Međurić Metalac - Sokol - : -
10.11. 13:30 Jasenovac Jasenovac - Lokomotiva 1:6
10.11. 13:30 Bročice Strug - Jelengrad  1:2
 

 

  Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Šartovac

10

+33

27

2

Matija Gubec

10

+20

27

3

Dinamo (KT)(-1)

10

+11

20

4

Naftaplin(-1)

10

+6

17

5

Garić

10

-2

16

6

Moslavina (DG)

10

+11

13

7

Sloga (P)

10

+6

13

8

Strijelac

10

-22

11

9

Ekonomik

10

-17

9

10

Mladost (GG)

10

-14

4

11

Dinamo (J)

10

-32

3

 

 NEODIGRANE UTAKMICE - RASPORED

 
Kolo 1  10.11.2019 13:30
 Sokol L  Voloder  3 : 3
 Kolo 3  09.11.2019  10:00
 Sloga  Mladost GG  2 : 6
Kolo 5 16.11.2019 13:30
Sokol L Sloga  - : -

 

 

 Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Moslavac

10

+21

25

2

Lokomotiva

10

+54

22

3

Voloder

10

+19

20

4

Sokol (L)

9

+8

8

5

Mladost (GG)

10

-67

7

6

Sloga

9

-35

1

 

 

 

   

 Kolo 11  09./10.11.2019
09.11. 13:30 Ilova Garić - Lokomotiva 4 : 1
10.11. 11:00 Gornja Gračenica Mladost (GG) - Voloder 0 : 10
10.11. 11:00 Međurić Metalac - Šartovac 7 : 4
10.11. 13:00 Gornja Jelenska Jelengrad - Vatrogasac 3 : 5
17.11. 11:00 Osekovo Dinamo (O) - Mladost (R) 
  Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Sokol (L)

10

+128

30

2

Voloder

10

+89

27

3

Metalac

10

+50

24

4

Šartovac

10

+48

21

5

Mladost (R)

9

-32

15

6

Dinamo (O)

9

+9

13

7

Garić

10

-18

13

8

Mladost (GG)

10

-33

7

9

Lokomotiva

10

-68

6

10

Vatrogasac

10

-70

4

11

Jelengrad

10

-103

0

 

Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Moslavina

9

+45

25

2

Mladost (GG)

9

+62

22

3

Voloder

9

+38

22

4

Mladost (R)

9

+12

13

5

Lokomotiva

9

+11

13

6

Moslavac

9

-1

12

7

Dinamo (O)(-3)

9

-2

9

8

Šartovac

9

-37

7

9

Sokol (L)

9

-38

4

10

Vatrogasac

9

-90

0

Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Moslavina

9

+36

27

 

2

Tomislav-veterani"

9

+39

22

 

3

BRANITELJ

9

+13

21

 

4

Sokol (L)

9

-2

13

 

5

Vatrogasac

9

-1

11

 

6

Mladost (R)

9

-19

10

 

7

Dinamo (O)

9

-5

9

 

8

Slavonac

9

-6

8

 

9

Voloder

9

-16

4

 

10

Lokomotiva

9

-39

2