Obavijest trenerima C

Obavještavamo sve trenere C koji žele formalizirati svoje licence u licencu UEFA C a koji do sada to nisu učinili, da najkasnije do 11. travnja 2016. dostave u NS Kutina radnim danom od 09,00-11.00 slijedeću dokumentaciju:

  1. diplomu trener C
  2. svjedodžbu o završenoj školi
  3. presliku domovnice
  4. potvrdu iz kluba da su radili najmanje dvije godine sa nekom od momčadi (bez obzira na uzrast).

Molim sve zainteresirane da ovo shvate najozbiljnije budući da će im po isteku ovog roka prestati važiti licenca trenera C.

Sretan Uskrs

Sretan Uskrs

Raspored 1. kola Kupa

Raspored 1. kola Kupa Hrvatske za sezonu 2016./2017.:

  1. Dinamo KT - Brinjani - 13.03.2016. u 15,30
  2. Matija Gubec - Lokomotiva - ne igra se
  3. Vatrogasac - Metalac - 13.03.2016. u 15,00 (umjetna trava)
  4. Strijelac - Selište - 13.03.2016. u 15,30
  5. Dinamo (J) - Garić - 13.03.2016. u 11,00 (umjetna trava)
  6. Moslavina DG - Šartovac - ne igra se
  7. Jelengrad - Dinamo (O) - 23.03.2016. u 15,30
  8. Naftaplin - Ekonomik - 13.03.2016. u 15,30
  9. Sloga (P) - Mladost (R) - 13.03.2016. u 15,30

Čestitka

Čestitka 2016

32. malonogometni turnir

ŠC Kutina i ove godine organizira 32. malonogometni turnir. Plakat možete vidjeti ovdje.

Obavijest trenerima

Dana 20.11.2015. godine od 17,00 do 19,00 sati u Vrbovcu (Hotel Bunčić) provest će se formalizacija edukacije na razini C. Sve pojedine dokumente vezane uz formalizaciju možete vidjeti klikom na pojedini dokument:

Poziv za suce-pripravnike

Poziv za suce-pripravnike možete vidjeti ovdje.

Stranica 16 od 22

Raspored i rezultati

   Kolo 5.  14./15.09.2019 16:30

Straža Karlovac 1919  2 - 6
Lukavec Segesta  0 -0
Moslavina Tondach  3 - 2
Zagreb Sloga  0 - 0
Odra Trešnjevka  2 - 3
Sava Zelina  1 - 2
Croatia Mladost  0 - 1
Gradići Dinamo  0 - 0

         

   Kolo 4.  14./15.09.2019  17:00

Radnik Lekenik 0 - 4
BSK Dinamo O 1 - 5
Metalac Moslavac 5 - 1
Topusko Banovac 3 - 0
Hajduk Frankopan 5 - 4
Sokol L Voloder 6 - 3
Vatrogasac TŠK 1932 4 - 1
Mladost R Libertas 1 - 5

         

Kolo 3     15.09.2019   17:00

Zeleni Brijeg Pešćenica 1 - 1
Sokol Una_Mladost  3 - 1
Češko Selo Lokomotiva  0 - 1
Slavonac Jelengrad  4 - 1
Sunjski Strug  4 - 1
Sloga H Jasenovac  3 - 0
Croatia Metalac  3 - 6

      
  

 Kolo 3.  15.09.2019 17:00

Šartovac Matija Gubec 1 - 2 
Moslavina DG Garić  3 - 4
Dinamo J Naftaplin  0 - 4
Mladost GG Sloga P  3 - 7
Strijelac Dinamo KT  5 - 4
     

 

 Kolo 3.    14.09.2019 

Sloga Mladost GG odg
Lokomotiva Voloder  5 - 0
 Sokol L  Moslavac  0 - 1
Odgođene utakm.  
Sokol L Voloder  08.10. 16:00
Lokomotiva Sloga 08.10.  16:00

 

Kolo 3   15.09.2019   
 

Sokol L Dinamo O 8 - 0
Šartovac Voloder  3 - 4
Mladost R Garić 3 - 2
Vatrogasac Lokomotiva 2 - 3
Mladost GG Jelengrad 8 - 0
     
Odgođene  utakm.  
 Mladost GG  Sokol L 08.10. 11:30
 Mladost R  Jelengrad 08.10. 11:00

 

Kolo 3   14.09.2019

Šartovac Voloder 1 - 4
Mladost R Moslavina 2 - 7
Vatrogasac Lokomotiva 1 - 13
Mladost GG Sokol L 8 - 0
Moslavac Dinamo O 15.09. 10:00
     
 Odgođene  utakmice  1. kolo
 Šartovac  Moslavina 17.09. 18:00
     

 

Kolo 3.  13.09.2019  17:00

Tomislav Mladost R  17:00
Branitelj Dinamo O  18:00
Moslavina Sokol L  20:00
Vatrogasac Lokomotiva  16.09 17:00
Slavonac Voloder  16.09 17:00

 

 REZULTATE UTAKMICAPOGLEDAJTE POD NJIHOVIM  LIGAMA