Prijedlog Statuta

U kategoriji "Dokumenti" možete vidjeti prijedlog novog Statuta NS Kutina.

Novi Statut

U kategoriji "DOKUMENTI" možete naći ogledni primjerak Statuta za klubove koji je usklađen s novim Zakonom o sportu. Podsjećamo sve klubove da su do 30. rujna ove godine dužni uskladiti postojeće Statute s novim Zakonom, tako da vjerujemo da će ovaj obrazac pomoći svima da svoje obveze riješe na pravi način,

Čestitka

 

Image00001

Promjene termina odigravanja utakmica

Obavještavamo Vas da će se utakmica 12. kola Dinamo (KT) - Selište igrati u nedjelju (16. sudenoga) u 14,00 na Gradskom stadionu na terenu s umjetnom travom.

Utakmica 13. kola Matija Gubec - Dinamo (KT)igra se 23. studenoga (nedjelja) s početkom u 13,30.

 

Minuta šutnje - Marijo Gospočić

Poštovani sportaši,

povodom iznenadne smrti Marija Gospočića, dopredsjednika NS Kutina, sve utakmice 4. kola 3. ŽNL počet će minutom šutnje.

In memoriam - Marijo Gospočić

zsu-gospocic-v  Danas 15. rujna 2014. godine u 48. godini života iznenada je preminuo istaknuti sportski djelatnik Marijo Gospočić predsjednik NK Moslavac, dopredsjednik NS Kutina, član Izvršnog odbora Nogometnog saveza sisačko moslavačke županije i tajnik ZŠU Grada Popovače.  Komemoracija Mariju Gospočiću održat će se 16. rujna 2014. u Domu kulture Popovača s početkom u 13,30 sati , a posljednji ispraćaj biti će na Mjesnom groblju u Popovači istog dana u 15,30 sati.

Sustav natjecanja 2014./2015.

Sve o sustavu natjecanja za sezonu 2014./2015. u NSSMŽ možete vidjeti ovdje.

Stranica 20 od 24

Raspored i rezultati

 Kolo 14   16./17.11.2019
16.11.2019 13:30 Trešnjevka - Mladost Z 
16.11.2019 13:30 Karlovac 1919 - Segesta 
16.11.2019 13:30 Zelina - Tondach 
16.11.2019 13:30 Straža - Zagreb 
16.11.2019 13:30 Lukavec - HNŠK Moslavina 
17.11.2019 13:30 Odra - Dinamo OO 
17.11.2019 13:30 NK Sava Strmec - Sloga 
17.11.2019 13:30 Croatia - Gradići 

 

Kolo 13   09./10.112019 
09.11. 14:00 LUKAVEC Lukavec - Trešnjevka  0:0
09.11. 14:00 Kutina HNŠK Moslavina - Croatia  4:0
09.11. 14:00 Zagreb Zagreb - NK Sava Strmec  4:1
09.11. 14:00 Odranski Obrež Dinamo OO - Zelina  5:2
09.11. 14:00 Bedekovčina Tondach - Karlovac 1919  2:1
09.11. 14:00 Sisak Segesta - Mladost Z  3:3
10.11. 14:00 Gradići Gradići - Straža  6:3
10.11. 14:00 Novska Sloga - Odra 0:0
 

Kolo 13  16./17.11.2019
16.11.2019 13:30 Banovac - Radnik
16.11.2019 13:30 ŠNK "Moslavac" - Frankopan
16.11.2019 13:30 Lekenik - TŠK-1932
16.11.2019 13:30 Metalac - Mladost (R)
16.11.2019 13:30 Topusko - Vatrogasac
17.11.2019 13:30 Dinamo (O) - Voloder
17.11.2019 13:30 BSK - Libertas
17.11.2019 13:30 Hajduk - Sokol (L)

 

Kolo 12  09./10.11.2019
09.11. 13:30 Majur Radnik - Hajduk 5:0
09.11. 13:30 Velika Ludina Sokol (L) - Topusko 5:4 
09.11. 13:30 Husain Vatrogasac - Metalac 0:2
09.11. 13:30 Novska Libertas - Lekenik 2:1
09.11. 13:30 Topolovac TŠK-1932 - Dinamo (O) 2:1 
09.11. 13:30 Gornja Gračenica Voloder - ŠNK "Moslavac" 4:6 
09.11. 13:30 Sisak Frankopan - Banovac 1:1
10.11. 13:30 Repušnica Mladost (R) - BSK 3:1

 

 

 Kolo 12  16./17.11.2019

Kolo 12
16.11.2019 13:30   Una-Mladost - Jelengrad 
17.11.2019 13:30  Lokomotiva - Strug 
17.11.2019 13:30  Sokol - Jasenovac 
17.11.2019 13:30  Češko Selo - Metalac 
17.11.2019 13:30  Slavonac - Pešćenica 
17.11.2019 13:30   Sunjski - Zeleni Brijeg 
17.11.2019 13:30  Sloga (H) - Croatia 

 

 Kolo 11  09./10.11.2019
09.11. 17:00 Sisak Zeleni Brijeg - Slavonac 2:2
10.11. 13:30 Hrastovica Sloga (H) - Una-Mladost 0:4
10.11. 13:30 Stara Subocka Croatia - Sunjski 4:1
10.11. 13:30 Pešćenica Pešćenica - Češko Selo 4:0
10.11. 13:30 Međurić Metalac - Sokol - : -
10.11. 13:30 Jasenovac Jasenovac - Lokomotiva 1:6
10.11. 13:30 Bročice Strug - Jelengrad  1:2
 

 

  Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Šartovac

10

+33

27

2

Matija Gubec

10

+20

27

3

Dinamo (KT)(-1)

10

+11

20

4

Naftaplin(-1)

10

+6

17

5

Garić

10

-2

16

6

Moslavina (DG)

10

+11

13

7

Sloga (P)

10

+6

13

8

Strijelac

10

-22

11

9

Ekonomik

10

-17

9

10

Mladost (GG)

10

-14

4

11

Dinamo (J)

10

-32

3

 

 NEODIGRANE UTAKMICE - RASPORED

 
Kolo 1  10.11.2019 13:30
 Sokol L  Voloder  3 : 3
 Kolo 3  09.11.2019  10:00
 Sloga  Mladost GG  2 : 6
Kolo 5 16.11.2019 13:30
Sokol L Sloga  - : -

 

 

 Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Moslavac

10

+21

25

2

Lokomotiva

10

+54

22

3

Voloder

10

+19

20

4

Sokol (L)

9

+8

8

5

Mladost (GG)

10

-67

7

6

Sloga

9

-35

1

 

 

 

   

 Kolo 11  09./10.11.2019
09.11. 13:30 Ilova Garić - Lokomotiva 4 : 1
10.11. 11:00 Gornja Gračenica Mladost (GG) - Voloder 0 : 10
10.11. 11:00 Međurić Metalac - Šartovac 7 : 4
10.11. 13:00 Gornja Jelenska Jelengrad - Vatrogasac 3 : 5
17.11. 11:00 Osekovo Dinamo (O) - Mladost (R) 
  Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Sokol (L)

10

+128

30

2

Voloder

10

+89

27

3

Metalac

10

+50

24

4

Šartovac

10

+48

21

5

Mladost (R)

9

-32

15

6

Dinamo (O)

9

+9

13

7

Garić

10

-18

13

8

Mladost (GG)

10

-33

7

9

Lokomotiva

10

-68

6

10

Vatrogasac

10

-70

4

11

Jelengrad

10

-103

0

 

Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Moslavina

9

+45

25

2

Mladost (GG)

9

+62

22

3

Voloder

9

+38

22

4

Mladost (R)

9

+12

13

5

Lokomotiva

9

+11

13

6

Moslavac

9

-1

12

7

Dinamo (O)(-3)

9

-2

9

8

Šartovac

9

-37

7

9

Sokol (L)

9

-38

4

10

Vatrogasac

9

-90

0

Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Moslavina

9

+36

27

 

2

Tomislav-veterani"

9

+39

22

 

3

BRANITELJ

9

+13

21

 

4

Sokol (L)

9

-2

13

 

5

Vatrogasac

9

-1

11

 

6

Mladost (R)

9

-19

10

 

7

Dinamo (O)

9

-5

9

 

8

Slavonac

9

-6

8

 

9

Voloder

9

-16

4

 

10

Lokomotiva

9

-39

2