Delegiranje

Delegiranje:

Delegiranje

Delegiranje:

Obavijest o formalizaciji licenci

Obavijest o formalizaciji trenerskih licenci od strane Nogometne akademije HNS-a za kandidate koji nisu do sada izvršili formalizaciju možete vidjeti ovdje.

Obavijest trenerima-seminar

Nogometna akademija HNS-a organizira seminar za osvježavanje licenci UEFA A  i UEFA PRO. Obavjest o seminaru možete vidjeti ovdje.

Natječaj - treneri

Nogometna akademija HNS-a je raspisala natječaj za nove polaznike. Natječaje možete vidjeti klikom na pojedinu kategoriju:

  1. UEFA A
  2. UEFA B
  3. Voditelj C
  4. Vratari

Obavijest klubovima

Obavještavamo sve klubove s područja NS Kutina da su dužni ispuniti i ovjeriti obrazac za promjenu sustava natjecanja 2. ŽNL za sezonu 2018./2018. te iste dostaviti u NS Kutina najkasnije do petka 24. ožujka 2017. Obrazac je dostavljen u klubove a isti možete vidjeti i ovdje.

Stranica 3 od 14

Raspored i rezultati

   Kolo 13.  18.11.2017  13,30

Lekenik Moslavac 0 - 1
Banovac Topusko  1 - 4
Metalac BSK  1 - 2
Frankopan Šartovac  0 - 0
Sokol L Voloder  2 - 1
Moslavina TŠK-1932  8 - 1
Sloga Vatrogasac 1 - 3
Sokol Libertas 0 - 5

         

  Kolo 13.  19.11.2017  13:30

Jelengrad Radnik  1 -  2
Pešćenica Una-Mladost  3 - 1
Zeleni Brijeg Podovi  0 - 4
Sunjski Slavonac  1 - 3
Croatia Dinamo O  1 - 1
Metalac Zrinski  5 - 0
Hajduk Lokomotiva  5 - 1

        
  

   Tablica - jesen
1    Mladost (R)    24    +50
2    Matija Gubec    22    +20
3    Naftaplin    22    +17
4    Moslavina (DG)    14    -2
5    Dinamo (J)    13    -10
6    Mladost (GG)    11    +6
7    Ekonomik    11    -5
8    Sloga (P)    6    -26
9    Garić    2    -27
10    Dinamo (KT) (-1) 1    -23 
Neodigrane utakmice:

2.kolo 19.11  
Sokol L Voloder  11 : 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 

      

1 Moslavina 30  +96
2 Voloder 27  +69
3 Metalac 24  +36
4 Lokomotiva 18  +17
5 Mladost (GG) 16  +3
6 Vatrogasac 15  +2
7 Šartovac 12  -39
8 Mladost (R) 11  +2
9 Jelengrad 7  -36
10 Dinamo (O) 3  -50
11 Garić 0  -100 
1 Voloder 27 +48
2 Moslavina 25 +35
3 Moslavac 21 +17
4 Mladost (GG) 19 +7
5 Sokol (L) 18 +2
6 Metalac 12 +2
7 Lokomotiva 12 -8
8 Mladost (R) 12 -11
9 Šartovac 7 -21
10 Dinamo (O) 5 -26
11 Vatrogasac 2 -45 

1 Sokol (L) 30 +30
2 Moslavina 25 +50
3 Voloder 21 +12
4 Branitelj 18 +11
5 Dinamo (O) 18 +4
6 Vatrogasac  14 +8
7 Stari Grad 13 -10
8 Milka Trnina 7 -17
9 Slavonac (-1) 6 -17
10 Mladost (R) 6 -31
11 Lokomotiva 3 -40