Moslavac- pobjednik kupa NSSMŽ

U finalu Kupa NSSMŽ sastali su se u Lekeniku domaća momčad i ŠNK Moslavac. Utakmica je odigrana 05. lipnja. U regularnom dijelu utakmice nije bilo zgoditaka. Boljim izvođenjem jedanaesteraca (3:2) Moslavac osvaja županijski kup i kao pobjednik ulazi u završnicu hrvatskog kupa gdje će se sastati sa jednom od 64 ekipe koja je ušla u završnicu kupa. Čestitamo.

Skupština NS Kutina

U Domu kulture u Popovači je 02. travnja održana redovna skupština NS Kutina. Od 29 članova skupštine bilo je prisutno 25, kao o izvršni odbor NS Kutina te uvaženi gosti iz Siska (predsjednik NS SMŽ Davor Ivić i tajnik Damir Nogić), Novske (predsjednik NS Novska Zlatko Šepović i  tajnik Mladen Dodigović) i Popovače (predsjednik ZŠU Popovače Željko Kasik).

Sretan Uskrs!

Prijedlog pravilnika o radu delegata

Izrađen je novi prijedlog "Pravilnika o radu Zbora nogometnih delegata Kutina". Sadržaj istog možete pročitati ovdje.

Raspored prvenstva

 

Objavljeno je "Glasilo br. 1" u kome se nalazi raspored utakmica proljetnog dijela prvenstva 2012./2013. za sve lige pod okriljem NS Kutina te obavijest o izvlačenju Kupa.

Zimski prijelazni rok

Zimski prijelazni rok za amatere traje do 28. veljače 2013.godine.
Nakon toga roka prijelazi igrača više neće biti moguć, čak niti ukoliko igrač nije preregistriran.
U razdoblju od 28.veljače do 15. lipnja moguća je samo prva registracija igrača.
Istupnica igrača
Klub je obvezan u potpunosti ispuniti sve podatke navedene u istupnici.
Ništavna je istupnica za koju se utvrdi da u trenutku izdavanja nije bio upisan datum izdavanja, niti ime i prezime igrača za kojeg se izdaje istupnica.
Ukoliko igrač nastupi za klub nakon datuma na izdanoj istupnici istupnica postaje nevažeća.
Komisija za registraciju NS Kutina

Čestitka

 

 

Stranica 23 od 24

Raspored i rezultati

 Kolo 14   16./17.11.2019
16.11.2019 13:30 Trešnjevka - Mladost Z  3 : 3
16.11.2019 13:30 Karlovac 1919 - Segesta   3 : 1
16.11.2019 13:30 Zelina - Tondach 
16.11.2019 13:30 Straža - Zagreb  2 : 5
16.11.2019 13:30 Lukavec - HNŠK Moslavina 
17.11.2019 13:30 Odra - Dinamo OO  2 : 1
17.11.2019 13:30 NK Sava Strmec - Sloga  0 : 1
17.11.2019 13:30 Croatia - Gradići  2 : 4

 

Kolo 15   23./24.11.2019 
23.11.2019 13:30 Moslavina - Trešnjevka
23.11.2019 13:30 Zagreb - Croatia
23.11.2019 13:30 Dinamo OO - Sava Strmec
23.11.2019 13:30 Tondach - Odra
23.11.2019 13:30 Segesta - Zelina
24.11.2019 10:00 Mladost Z - Karlovac 1919
24.11.2019 13:30 Gradići - Lukavec
24.11.2019 13:30 Sloga - Straža   

Kolo 13  16./17.11.2019
16.11.2019 13:30 Banovac - Radnik
16.11.2019 13:30 ŠNK "Moslavac" - Frankopan  0 : 1
16.11.2019 13:30 Lekenik - TŠK-1932  5 : 0
16.11.2019 13:30 Metalac - Mladost (R)
16.11.2019 13:30 Topusko - Vatrogasac
17.11.2019 13:30 Dinamo (O) - Voloder 3 : 2
17.11.2019 13:30 BSK - Libertas  0 : 4
17.11.2019 13:30 Hajduk - Sokol (L)  1 : 4

 

Kolo 14  23./24.11.2019

23.11.2019 13:00 Radnik - Sokol (L)
23.11.2019 13:00 Vatrogasac - Hajduk
23.11.2019 13:00 Libertas - Metalac
23.11.2019 13:00 TŠK-1932 - BSK
23.11.2019 13:00 Frankopan - Dinamo (O)
23.11.2019 13:00 Banovac - ŠNK "Moslavac"
24.11.2019 13:00 Mladost (R) - Topusko
24.11.2019 13:00 Voloder - Lekenik

 

 

 Kolo 12  16./17.11.2019

Kolo 12
16.11.2019 13:30   Una-Mladost - Jelengrad  1 : 4
17.11.2019 13:30  Lokomotiva - Strug  1 : 3
17.11.2019 13:30  Sokol - Jasenovac   3 : 0
17.11.2019 13:30  Češko Selo - Metalac  
17.11.2019 13:30  Slavonac - Pešćenica  3 : 3
17.11.2019 13:30   Sunjski - Zeleni Brijeg  0 : 0
17.11.2019 13:30  Sloga (H) - Croatia 1 : 2

 

 Kolo 13  09./10.11.2019
23.11.2019 17:00 Sisak Zeleni Brijeg - Sloga (H)
24.11.2019 13:30 Croatia - Una-Mladost
24.11.2019 13:30 Pešćenica - Sunjski
24.11.2019 13:30 Metalac - Slavonac
24.11.2019 13:30 Jasenovac - Češko Selo
24.11.2019 13:30 Strug - Sokol
24.11.2019 13:30 Jelengrad - Lokomotiva 

 

  Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Šartovac

10

+33

27

2

Matija Gubec

10

+20

27

3

Dinamo (KT)(-1)

10

+11

20

4

Naftaplin(-1)

10

+6

17

5

Garić

10

-2

16

6

Moslavina (DG)

10

+11

13

7

Sloga (P)

10

+6

13

8

Strijelac

10

-22

11

9

Ekonomik

10

-17

9

10

Mladost (GG)

10

-14

4

11

Dinamo (J)

10

-32

3

 

 NEODIGRANE UTAKMICE - RASPORED

 
Kolo 5 24.11.2019 13:30
Sokol L Sloga  - : -

 

 

 Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Moslavac

10

+21

25

2

Lokomotiva

10

+54

22

3

Voloder

10

+19

20

4

Sokol (L)

9

+8

8

5

Mladost (GG)

10

-67

7

6

Sloga

9

-35

1

 

 

 

   

 Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Sokol (L)

10

+128

30

2

Voloder

10

+89

27

3

Metalac

10

+50

24

4

Šartovac

10

+48

21

5

Dinamo (O)

10

+12

16

6

Mladost (R)

10

-35

15

7

Garić

10

-18

13

8

Mladost (GG)

10

-33

7

9

Lokomotiva

10

-68

6

10

Vatrogasac

10

-70

4

11

Jelengrad

10

-103

0

Tablica - sezona 2019/2020  JESEN

1

Moslavina

9

+45

25

2

Mladost (GG)

9

+62

22

3

Voloder

9

+38

22

4

Mladost (R)

9

+12

13

5

Lokomotiva

9

+11

13

6

Moslavac

9

-1

12

7

Dinamo (O)(-3)

9

-2

9

8

Šartovac

9

-37

7

9

Sokol (L)

9

-38

4

10

Vatrogasac

9

-90

0

Tablica - sezona 2019/2020  JESEN 

1

Moslavina

9

+36

27

 

2

Tomislav-veterani"

9

+39

22

 

3

BRANITELJ

9

+13

21

 

4

Sokol (L)

9

-2

13

 

5

Vatrogasac

9

-1

11

 

6

Mladost (R)

9

-19

10

 

7

Dinamo (O)

9

-5

9

 

8

Slavonac

9

-6

8

 

9

Voloder

9

-16

4

 

10

Lokomotiva

9

-39

2