Obavijest trenerima

Obavještavamo trenere da će se drugo predavanje održati 06.03.2017. (ponedjeljak) s početkom u 20,00 u VPŠ Libertas (Sportski centar). Također obavještavamo trenere da na našoj web stranici u kategoriji DOKUMETNI možete naći "Plan i pragram rada škole nogometa NK HAŠK" o čemu je bilo riječi na prvom predavanju.

Obavijest klubovima - mladež

Obavještavamo sve klubove koji imaju selekcije mladeži u ligama koje vodi NS Kutina da su napravljene propozicije natjecanja koje možete vidjeti na našoj stranici u kategoriji DOKUMENTI.

Obavijest trenerima

Obavještavamo sve trenere na području NS Kutina da je Zbor nogometnih trenera NS Kutina organizirao seminar za nogometne trenere koji se sastoji od četiri predavanja (dva teoretska i dva praktična) koje će voditi Ratko Ninković. Prvo predavanje je 27. veljače (ponedjeljak) s početkom u 18,00 u Sportskom centru Kutina (učionica br. 3 - VPŠ Libertas (na katu)). Seminar je za sve polaznike besplatan ali i obavezan budući da će samo polaznici seminara moći dobiti licencu za vođenje momčadi na području NS Kutina.

Glasnik br. 1

Obavještavamo Vas da je objavljen Glasnik br. 1 u kome se nalaze rasporedi proljetnog dijela prvenstva za seniore i veterane, raspored Kup utakmica kao i niz korisnih informacija vezanih uz natjecanja.

Čestitka

Čestitka 2017 2

Božićni domjenak ZNS NS Kutina

Zbor nogometnih sudaca NS Kutina su u petak 16. prosinca u Pučkom domu u Radićevoj ulici organizirali tradicionalni božićni domjenak. Tom prigodom su podijelili članovima zbora nove trenirke koje su nabavili u suradnji s NS Kutina.

Suci domjenak resize

Poziv za zvanje sudac-pripravnik

Zbor nogometnih sudaca NS Kutina tijekom studenoga organizirat će Tečaj za zvanje nogometni sudac-pripravnik. Svi zainteresirani se mogu javiti predsjedniku ZNS NS Kutina Ivanu Valešiću (mob. 099/6903-344) ili tajniku ZNS NS Kutina Zlatku Pavličiću (mob. 091/7642-764). Tekst poziva možete vidjeti ovdje.

Stranica 13 od 22

Raspored i rezultati

   Kolo 5.  14./15.09.2019 16:30

Straža Karlovac 1919  2 - 6
Lukavec Segesta  0 -0
Moslavina Tondach  3 - 2
Zagreb Sloga  0 - 0
Odra Trešnjevka  2 - 3
Sava Zelina  1 - 2
Croatia Mladost  0 - 1
Gradići Dinamo  0 - 0

         

   Kolo 4.  14./15.09.2019  17:00

Radnik Lekenik 0 - 4
BSK Dinamo O 1 - 5
Metalac Moslavac 5 - 1
Topusko Banovac 3 - 0
Hajduk Frankopan 5 - 4
Sokol L Voloder 6 - 3
Vatrogasac TŠK 1932 4 - 1
Mladost R Libertas 1 - 5

         

Kolo 3     15.09.2019   17:00

Zeleni Brijeg Pešćenica 1 - 1
Sokol Una_Mladost  3 - 1
Češko Selo Lokomotiva  0 - 1
Slavonac Jelengrad  4 - 1
Sunjski Strug  4 - 1
Sloga H Jasenovac  3 - 0
Croatia Metalac  3 - 6

      
  

 Kolo 3.  15.09.2019 17:00

Šartovac Matija Gubec 1 - 2 
Moslavina DG Garić  3 - 4
Dinamo J Naftaplin  0 - 4
Mladost GG Sloga P  3 - 7
Strijelac Dinamo KT  5 - 4
     

 

 Kolo 3.    14.09.2019 

Sloga Mladost GG odg
Lokomotiva Voloder  5 - 0
 Sokol L  Moslavac  0 - 1
Odgođene utakm.  
Sokol L Voloder  08.10. 16:00
Lokomotiva Sloga 08.10.  16:00

 

Kolo 3   15.09.2019   
 

Sokol L Dinamo O 8 - 0
Šartovac Voloder  3 - 4
Mladost R Garić 3 - 2
Vatrogasac Lokomotiva 2 - 3
Mladost GG Jelengrad 8 - 0
     
Odgođene  utakm.  
 Mladost GG  Sokol L 08.10. 11:30
 Mladost R  Jelengrad 08.10. 11:00

 

Kolo 3   14.09.2019

Šartovac Voloder 1 - 4
Mladost R Moslavina 2 - 7
Vatrogasac Lokomotiva 1 - 13
Mladost GG Sokol L 8 - 0
Moslavac Dinamo O 15.09. 10:00
     
 Odgođene  utakmice  1. kolo
 Šartovac  Moslavina 17.09. 18:00
     

 

Kolo 3.  13.09.2019  17:00

Tomislav Mladost R  17:00
Branitelj Dinamo O  18:00
Moslavina Sokol L  20:00
Vatrogasac Lokomotiva  16.09 17:00
Slavonac Voloder  16.09 17:00

 

 REZULTATE UTAKMICAPOGLEDAJTE POD NJIHOVIM  LIGAMA