NOGOMETNO SREDIŠTE KUTINA

SEMINAR DELEGATA 1. ŽNL

U Sisku u prostorijama NSSMŽ dana 04.03.2026. godine održan je seminar za delegate na kojem je prisutne sa novostima u Comet sustavu upoznao Povjerenik za natjecanje 1. ŽNL gosp. Mirko Letić. Na početku seminara predsjednik NSSMŽ gosp. Davor Ivić pozdravio je sve prisutne i napomenuo koliko je važno održavati edukacije delegata za što kvalitetniji njihov rad.