Na finalnoj utakmici kupa NSSMŽ 2025./2026. koja je igrana na Gradskom stadionu u Sisku između HNK Segeste i HNŠK Moslavine funkciju delegata je vršio gosp. Josip Borić, kojemu je to ujedno bila i oproštajna utakmica. Priznanje za njegov dugogodišnji rad kao delegata ispred NS Kutina uručio mu je predsjednik gosp. Mirko Letić , a ispred NSSMŽ priznanje mu je uručio povjerenik za kup natjecanje gosp. Davor Bjelanović .
Jozo čestitamo!



